Kurucu mesajı

Kurucu-Başkan Dr. Mehmet Birekul

   

   Hüma Okulları olarak eğitim sistemimiz; yaşam boyu öğrenmeyi teşvik eden, yöntem teknik ve yenilikleri son derece iyi kullanmayı benimsetmeye dayanmaktadır. Sadece yaşadığı toplumda değil dünyada fark oluşturmayı hedef edinmiş bireyler yetiştirme sürecinde tüm eğitim-öğretim faaliyetlerimiz için özel tasarlanmış, yenilikçi ve modern fiziki ortamlarda; profesyonel, tutarlı ve istikrarlı yönetim anlayışı ve deneyimli eğitim kadrosu ile eğitimde yeni fırsatlar sunuyoruz.

 

 Öğrencilerimizin kendi yaşam felsefelerini fark ederek farkındalık oluşturmalarını, kendilerini tanıyan, güvenen ve her an öğrenmeyi öğrenen bireyler olmalarını çok önemsiyoruz.

 

 Çeyrek asırlık özel öğretim tecrübemizin modern ortamlarda harmanlanması sonucu uluslararası eğitim-öğretim vizyonumuzun anlayış farkı ile Hüma Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Liselerimizde tüm Dünya’ya, ülkemize ve bölgemize duyduğumuz hizmet aşkıyla yarının liderlerini yetiştiriyoruz.

 

       Bütün öğrenci ve anne babalarımıza en derin sevgi ve saygılarımla.

DR. MEHMET BİREKUL

1972 Konya doğumlu. Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği, Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans. Eğitim Bilimleri Doktora Mezunu.
"Arzu edilen geleceğe değer katacak şahsiyetler yetiştirmeyi hedefleyen Hüma Okullarını Dünya’ya kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz."